×
Ürünler Sepete Eklendi
Siparişler İletişim Giriş Yap / Kayıt Ol

Tupperware ile Yaşama Zaman AyırSevdiklerinize ve kendinize daha çok zaman ayırmanız için buradayız!

Tupperware ürünleri ile yemeklerinizi kolaylıkla hazırlayarak zamanınızı kendiniz ve sevdikleriniz için ayırabilirsiniz. Spor yaparken Eko Şişemiz ile yanınızda olmak ya da tüm ailenin bir arada olduğu sofralara servis serisi ürünlerimizle eşlik etmek bizim için pahabiçilemez. Bütün bunların yanısıra yaşadığımız dünya için de üzerimize düşeni yapıyoruz. Yeniden kullanılabilir ürünlerimiz ile doğayı tek kullanımlık plastik atıklardan koruyoruz.


Dünyanın neresinde olursa olsun Tupperware'in değişmeyen tutkusu, kadınları ve onların ailelerini eğitmek, onların hayatlarına Işık tutmak ve başarılarını takdir etmek olmuştur. Bunun bir sonucu olarak Tupperware kurulduğu 1946 yılından bu yana gücünü her zaman değerli satış gücünden almıştır.

       
        Amacımız
        Sürdürülebilir ürünlerimizle yaşadığımız dünyaya ve insan hayatına katkı sağlamak; dünyayı tek kullanımlık ambalaj atıklarından kurtarmak ve gıdaların ömrünü uzatarak israfı önlemek. İş modelimiz ile kadınlara ilham vererek; yaşamlarını zenginleştirmek, ailelerini desteklemek ve dünyadaki diğer toplulukları cesaretlendirmek için ihtiyaç duydukları özgüveni onlara sağlamak.

        Vizyonumuz
  • Sürdürülebilir yaşamı desteklemek
  • Tek kullanımlık ambalaj atıklarını azaltmak, toplumu bu konuda bilinçlendirerek sürdürülebilir çevreci alışkanlıklar edindirmek
  • Gıdalar için uzman koruma teknolojileri üreterek ömürlerini uzatmak, israfı önlemek
  • Kadınların sahip oldukları potansiyellerini açığa çıkarmalarına destek olarak hayatlarını değiştirmeye devam etmek ve kadın istihdamına katkıda bulunmak.


Tupperware ürünleri Reddot, IF, Good Design gibi dünya çapında büyük öneme sahip tasarım yarışmalarında kullanım kolaylığı ile birçok ödül kazanmış, 2008 yılında düzenlenen "Focus Green" adlı uluslararası yarışmada ise çevre dostu, güvenilir ve geri dönüşümlü ürünleriyle övgü toplamıştır.

Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap