×
Ürünler Sepete Eklendi
Siparişler İletişim Giriş Yap / Kayıt Ol

Yardım / Sss

tupperwaretr.com’dan satın aldığınız ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

İade edilen ürünlerin cayma hakkı kapsamında değerlendirilebilmesi için aşağıdaki kriterleri sağlaması gerekmektedir. Ürünlerin bu şartları sağlaması durumunda iade işlemleri tamamlanacaktır.

• Ürünün orijinal kutusunda ve zarar görmemiş olması,

• Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte iade edilmiş olması

• Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda gönderilmesi gerekmektedir.

Hangi ürünlerin cayma hakkı kapsamında iade olarak değerlendirilmeyeceğini “İade kapsamı dışındaki ürünler nelerdir?” maddesinde bulabilirsiniz. Cayma hakkı kapsamında olmadığı halde iade edilen ürünler kargo ile alıcıya geri gönderilecek olup, bu gönderime ait kargo ücreti alıcıya ait olacaktır.


İade ürün gönderimlerinizi anlaşmalı kargo firmamız ile ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Teslimat tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilmelidir. İade koşulları ise ; iade edeceğiniz ürünün paketi hasar görmemiş ( tekrar satılabilir durumda olmalı ), kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Prosedüre ve hijyen kurallarına uygun tün ürünlerin iadesi kabul edilmektedir. İade Etmek istediğiniz ürünü seçerek iade talebi başlatıp sistemin tanımladığı iade kodu ile kargoya teslim edebilirsiniz. 

Siparişiniz sistemimize ulaştıktan sonra 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz ile göre 1-4 iş günü içerisinde kargo firması tarafından teslimatı sağlanacaktır.

Siparişinizi tupperwaretr.com sistemi üzerinden yarattıktan sonra teslimat adresini ve alıcı adını değiştiremezsiniz. Teslimat adresinizi ve alıcı adınızı değiştirmek isterseniz siparişinizi iptal edip, yeni sipariş yaratabilirsiniz

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza bilgilendirme sms’i gönderilecektir. Ayrıca tupperwaretr.com sayfasındaki siparişlerim sekmesinden kargo takip numarasıyla gönderinizi takip edebilirsiniz.

Visa, MasterCard ya da American Express kredi kartları, banka kartları ve bankanıza bağlı bir sanal kart ile alışveriş yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Ödemelerinizi sadece banka kartı ve kredi kartı ile yapabilirisiniz.

Evet, banka kart bilgileriniz kaydolmadığı için tamamen güvendesiniz.

Siparişinize ait faturalarınız siparişiniz hazır olduktan sonra sms ile tarafınıza iletilecektir.

tupperwaretr.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde sadece kişi adına fatura düzenlenebilir.

Tupperware ürünleri genel olarak yasal garanti kapsamı dışındadır. Tupperware Garantisi ile ürünlerimizi en yüksek kalite standartlarında sunmakta ve malzeme veya üretim kaynaklı hataların telafisini garanti etmekteyiz. Tupperware ürünleri büyük bir özen ve hassasiyetle insan sağlığına zarar vermeyen hammaddelerden üretilmiştir. Tupperware Garantisi yalnızca kullanım klavuzlarında tavsiye edilen Uygun Kullanım ve Bakım Koşullarında kullanılmış ürünler için geçerlidir.

Yasa gereği garanti kapsamında olmayan ürünlerimize İhtiyari Tupperware Garantisi uyguladığımız için şartları oluştuğu takdirde sadece değişim seçeneği sunuyoruz. Bedelin iadesi, indirilmesi ve ücretsiz onarım seçeneği bulunmamaktadır.

Hammadde hataları veya üretim kusurları olan parçalar veya ürünler Tupperware Garantisi altında ücretsiz olarak mümkünse aynı ürünle değiştirilir.İstisnai olarak eğer bu standart değişim mümkün değilse (örneğin ürün yelpazesinden çıkarılmış ürünler), Tupperware size şunu teklif eder:

• Ürün yelpazesinden kusurlu ürüne en yakın ürün Tupperware Ürünlerinin mikrodalga fırında kullanılması durumunda Tupperware Garantisi yalnızca bu amaçla tasarlanmış ürünlere uygulanır.Tupperware Ürünleri bulaşık makinesi için uygundur, fakat bazı ürünlerde elde yıkanması tavsiye edilir. Çelik parçalar içeren bıçaklar, rendeler ve dilimleyicilerin elde yıkanması tavsiye edilir.Tupperware ürünleri orijinal ambalajında kırık ve hasarlı gelen durumlarda garanti kapsamındadır. Belirtilen koşullar kapsamında garanti uygulamasına dahil edilebilmesi için ürünlerin fotoğrafları ve faturasını iletisim@tupperware.com adresine mail atabilirsiniz.

Ürün kullanım performansını etkilemeyen durumlar garanti kapsamında değildir.• Ürünün lekelenmesi (salça, köri sosu, baharat)

• Herhangi bir ısı kaynağına bağlı olarak ürünün yanması, erimesi

• Önerilenden fazla ısıya maruz kalması sonucu deformasyon oluşumu

• Yanlış kullanım sonucu oluşan kırık ve çatlak (düşürme, kasten zarar verme)

• Üründe soyulma çizilme oluşumu (bıçak, metal mutfak gereçleri nedeniyle)

• Baskılı ürünler ve ölçü çizgilerinde sünger veya sert temizleyiciler ile çizilme ve soyulma.


Abone Ol

Kampanya ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz
Sepet (

0

)
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
Alışveriş Yap